JIMNY

Modeller > JIMNY

jimny

SUZUKI’nin İKONİK MODELİ JIMNY ile KEŞFE ÇIKIN

Jimny, Nisan 1970'teki ilk çıkışından bu yana, Suzuki 4x4 teknolojisinin başyapıtı oldu. Bugün ise, 50 yıllık tarihinin dördüncü nesli karşınızda.

Yeni görünümü sahip Jimny, estetik ve mekanik olarak yenilenen, ikonik tarihinin, kompakt ve hafif arazi aracı olmanın ruhunu koruyarak, daha da fazla işlevsellik ve pratiklikle karakterize ediliyor. Yeni Jimny, hem arazi profesyonellerini hem de şehirli kullanıcıları büyüleyen sadeliği, işlevsel güzelliği ve 4x4 teknolojisini birleştiriyor.

VAHŞİ DOĞAYI FETHETMEYE HAZIR

En zorlu hava ve arazi şartlarıyla başa çıkmak için tasarlanan Jimny, diğer araçların gidemediği yerlerde korkusuzca ilerler. Engebeli arazide, sürücünün görüş alanını ve yol hakimiyetini artırmak için düz ve kare şeklindeki tasarımı ile çevrenizin farkında olun.

SADECE SÜRÜŞ KEYFİNE ODAKLANIN

Jimny'de sürüş sırasında dikkatinizi dağıtacak hiçbir şey yoktur. Siyah iç ortamı, sade, şık ve çekicidir. Kontrol butonları, eldiven giyerken bile hızlı ve kolay kullanım için tasarlanmıştır.

Jimny’nin akılcı yaklaşımı ile basit, sade ve pratik tasarımın zevkini yaşayın. Minimal renklerin çekiciliğine tanık olun. Jimny’deki her bir ayrıntı, off-road tutkunlarının işini kolaylaştırmak için düşünülmüştür.