Tecimeroğlu Otomotiv

Şirketimiz Tecimeroğlu Ticarethane  olarak 1947 yılında Ankara'da hizmet vermeye başlamış olup, 1972 yılından itibaren Otomotiv sektöründe faaliyet göstermiştir. Tecimeroğlu Otomotiv olarak  1992 yılında Toyota yetkili servisliğini almışç 2001 yılına kadar başarıyla sürdürmüştür. 1997 yılında Daihatsu markasının yetkili servisliğini ve bayiiliğini almıştır. 2004 yılında Suzuki yetkili bayiiliği alarak marka agını büyütmüştür. Burada 2012 yılında Söğütözü'ne kurduğumuz 3000 metrekarelik alanda 50 yıllık otomotiv tecrübemizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmet vermeye başladığımız günden itibaren sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda teknolojinin gereksinimlerinide arkamıza alarak güvenli adımlarla bugünlere kadar gelmeyi başardık.

Servisimiz Suzuki-Daihatsu Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak, günümüz teknoloji ürün ve ekipmanları ile donatılmış, 21 kişilik; branşlarında uzman kadrosu ile; her marka aracınız için kaporta boya, elektrik ve mekanik bölümlerinin yanında lpg dönüşüm sistemleri ile de hizmet vermektedir.

2021 yılında marka ağımıza MG markasının yetkili servisliğinide alarak büyümeye ve elektromobilitede rol almaya devam ediyoruz. Gelecek vizyonumuz müşterilerimizin mobilite ihtiyaçlarının tamamını karşılamak.